Aktuality - archivované

Štítky:

DĚTI Z SK TRINITY POMÁHAJÍ OSTATNÍM DĚTEM

Ve středu 17.5.2017 proběhlo předání 10 000,-Kč rodině pětiletého Radka z Plesné u Chebu, který trpí vzácnou a velice špatně léčitelnou nemocí motýlích křídel. Částka byla poskytnuta ze vstupného z nedávné soutěže MIA FESTIVAL CHEB 2017, kterou SK Trinity Cheb pořádal v KC Svoboda Cheb.

Děkujeme všem našim partnerům

SK Trinity Cheb děkuje všem našim partnerům, bez kterých by sportovní klub nemohl fungovat

OTEVÍRÁME OPĚT KURZ PLAVÁNÍ

Oddíl plavání otevírá pro zájemce ve věku od 6 let opět kurz plavání. Pokud máte zájem, stáhněte si přihlášku na našich stránkách www.sktrinity.cz nebo se informujte přímo na recepci Trinity clubu v Chebu na Evropské ulici

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY NA 2.POLOLETÍ

Členské příspěvky na období únor až červen můžete hradit přes účet číslo: 107-3574000257/0100

KROUŽKY O PRÁZDNINÁCH A SVÁTCÍCH

Vážení rodiče, o prázdninách a svátcích se neplave, ani necvičí. Bazén a školy jsou uzavřené.

VÝSLEDKY PLAVCŮ ZE ZÁVODŮ V TIRSCHENREUTU

V Tirschenreutu úspěšní

Naši závodníci byli na závodech úspěšní. Krom nových osobních rekordů na jednotlivých tratích, obsadili z velkého počtu účastníků horní příčky celkového umístění. Nejúspěšnější tentokrát byla 11 letá Linda Ubryová, které si přivezla 1x první místo, 2x druhé místo, 1x čtvrté místo.

VIDEO ZE SOUTĚŽE MIA LEAGUE CHEB 2016

TERMÍNY TRÉNINKŮ A SEZNAM ODDÍLŮ

PŘIHLÁŠKY KE STAŽENÍ ZDE NA STRÁNKÁCH VPRAVO NAHOŘE, NEBO V TRINITY CLUBU NA EVROPSKÉ 41

VYCHÁZÍ PRVNÍ ČÍSLO NAŠEHO MĚSÍČNÍKU

Právě vychází první číslo Měsíčníku SK Trinity. Každý měsíc budeme informovat rodiče našich dětí o činnosti klubu, ale také o tom, co je čeká a postupně představíme naše trenéry. Měsíčník bude hlavně o fotografiích. První číslo je ve větším formátu a slouží, jako desky.

MIA LEAGUE CHODOV 2016

V sobotu 13.11.2016 se konala v Chodově u Karlových Varů další soutěž Mia League. SK Trinity Cheb zastupovalo celkem 45 dětí z oddílů Rope skipping a Trinity dance. S velkou radostí a výborným umístěním se vracíme domů. Děvčata z Dance 2x 2. místo, 1x 3.místo a 1x 5.místo.